Ücretsiz Hosting Sağlayıcıları

Ücretsiz Hosting Sağlayıcıları 2019

Ücretsiz web sitesi nasıl yapılır hepsini öğrendiniz. Şimdi de sırada web sitenizi internete açabilmek için hosting yani bir barındırma hizmeti almaya ihtiyacınız var. Ücretli hosting hizmetini her yerde bulabilirsiniz. Ama iyisini bulmak bazen zor olabilir. Bununla da ilgili bir yazılımız olacak. Fakat şu an konumuz ücretsiz hosting hizmeti ile ilgili.

Belli başlı firmalar müşteri çekebilmek için bazı şartlar içeren ücretsiz hosting hizmetlerini bünyelerinde verebiliyorlar. Kimisi farklı bir firmaya reklam sunarak sponsor geliri ile ticaret yapıyor, kimi firmalarda bir üst pakete geçmeden önce ücretsiz paketlerle sizi kendilerine çekmek istiyorlar. Sözü uzatmadan kullanabileceğiniz, hiç ödeme yapmadan ve hatta kredi kartı bilgisi vermeden hosting kullanabileceğiniz firmalardan başlayalım.

000webhost.com hosting firması

Bu firma uzun yıllardır çok iyi bir sistem kurmuş durumda. Müşterilerinize güzel bir otonom sistemde ücretsiz hosting desteği vermekte. Üyelik açmak kolay, ücretsiz hosting hizmetini seçmek kolay ve en güzeli hosting hizmetinize WordPress yazılımını kurmak kolay. Kredi kartı vermeden açacağınız bu hizmetin 2 handikapı bulunuyor.

  1. Kendi alan adınızı kullanamıyorsunuz 

Sadece hesabı açarken yazacağınız isim üzerinden subdomain’e  ait bir web siteniz oluyor.

2. Reklamlar sunuyor.  

Reklamlar var ama sizin çalışma ve test yapmanıza kesinlikle engel değil. Bu göz ardı edilebilir bir durum. Firma zaten bu sponsor reklamlar sayesinde sizlere ücretsiz hizmet sunuyor.